neWStart

Огняр

Огняр

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Познава и прилага правилата за експлоатация, обслужване и поддръжка на котелно и отоплителна система (водогрейни котли на газ) и спомагателни съоръжения;
  • Извършва рутинна проверка на котлите, техните спомагателни механизми и инструментариум;
  • Контролира показания на контролно-измервателни уреди на настройване, пренастройване на оборудването в съответствие с изискванията за безопасна работа на съоръженията;
  • Поддържа в изправно състояние машините, апаратите и съоръженията в съответствие с технологични изисквания;

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

  • Средно образование;
  • Предишен опит в експлоатация на водогрейни котли на газ.
  • Валидно удостоверение за огняр
  • Възможност за работа на смени при непрекъснат режим на работа.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • добро възнаграждение;
  • допълнителен месечен бонус при постигнати резултати;
  • работно облекло и храна за работната смяна;
  • фирмен транспорт
  • безопасни условия на труд;
  • теоретично и практическо входящо обучение;
  • възможност за развитие според собственото ти желание и представяне.

Ако позицията представлява интерес за Вас, кандидатствайте като изпратите своята подробна автобиография!

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

НЮ СТАРТ ЕЙЧ АР СЪРВИСЕС ЕООД притежава лиценз от Агенцията по заетостта
№ 3462/21.12.2022г.

Публикувана:

10/11/2023

Локация:

с. Кърнаре

Изисквания:

Средно образование

Категория:

ТЪРСИТЕ РАБОТА, НО НЕ ОТКРИВАТЕ ПОДХОДЯЩА? НИЕ ЩЕ ВИ ПОМОГНЕМ!

Ако не намирате търсената от Вас позиция  в нашите обяви, може да попълните формата за контакт и да  ни изпратите  автобиография си . Напишете ни в  каква сфера  търсите работа и на каква позиция. Партнираме си с компании от различни сектори. В рамките до три работни дни ще върнем обратна връзка към Вас какво можем да Ви предложим.