neWStart

Механик фина механика

МЕХАНИК ФИНА МЕХАНИКА

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Работи с настолна бормашина и шлосерски инструменти
  • Разчита конструктивна и технологична документация на средствата за измерване
  • Извършва ремонт и поддръжка на автоматичните средства за измерване
  • Възстановява износени детайли и възли на автоматичните средства за измерване
  • Извършва пренастройка на автоматичните средства за измерване

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Образование –средно специално
  • В добро физическо и психическо здраве
  • Умения за работа в екип
  • Умения за разчитане на техническа документация
  • Възможност за работа на смени
  • Отговорен и мотивиран

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Добро възнаграждение;
  • Месечни бонуси за работа на смени;
  • Допълнителен месечен бонус при постигнати резултати;
  • Осигурени униформа, транспорт и храна за всяка работна смяна;
  • Безопасни условия на труд;
  • Възможност за развитие според собственото ти желание и представяне.

Ако позицията представлява интерес за Вас, кандидатствайте като изпратите своята подробна автобиография!

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

НЮ СТАРТ ЕЙЧ АР СЪРВИСЕС ЕООД притежава лиценз от Агенцията по заетостта
№ 3462/21.12.2022г.

Публикувана:

10/11/2023

Локация:

с. Кърнаре

Изисквания:

Средно техническо образование

Категория:

ТЪРСИТЕ РАБОТА, НО НЕ ОТКРИВАТЕ ПОДХОДЯЩА? НИЕ ЩЕ ВИ ПОМОГНЕМ!

Ако не намирате търсената от Вас позиция  в нашите обяви, може да попълните формата за контакт и да  ни изпратите  автобиография си . Напишете ни в  каква сфера  търсите работа и на каква позиция. Партнираме си с компании от различни сектори. В рамките до три работни дни ще върнем обратна връзка към Вас какво можем да Ви предложим.